Co novýho? #
Formulář #
Rozvrh #
Do ąkoly #
Ze ąkoly #
Akce & Prázdniny #
Kdo jsme? #
Třídní #
(Pa)Kronika #
In memorian #
Vąechny hláąky #
Pics #
Photky-no press #
Formality #
G-book #

   
 

 
  
 

 

Jedna holka se ąíleně shulila a 3 hodiny v kuse si čistila zuby!
(Verun) #

Sem slyąel, ľe v Americe v 50. letech byly oddělený místnosti pro modrý!
(Fill) #

Moje krátkodobá pamě» je dlouhodobě v prdeli!
(Myshe) #

Boľe! Ta lidská tupost tak bolí!
(Anette) #

Já mám koho čeho takľe třetí pád...
(Shtepanka)#

Ty jo já si nedokáľu předstvit jak Karlák krájí mrkev.
(Woita)#


 
 
Na úvod #
Vítejte na webu quinty Bé :) vážně netušim co sem napsat a ani nevim jakym směrem se bude web ubírat, proto mi nezbejvá nic jinýho než jen doufat, že sem pro jistotu nezabrouzdá žádnej profesor +)

News #
22.X1. 2XX6 # Kiri #
Hej mně to ňák začalo bavit :DD Ba ne, lidi neberte si to vůůůbec osobně, sami uznejte, že až na nepoměr velikostí hlav to vypadá dokonale :DD
21.X1. 2XX6 # Kiri #
Pro zasmání ;) Neber si to osobně Dane ;)
17.12. 2XX5 # Kiri #
Tak, konečně další aktualizace, co? :) v sekci do školy, jsou ty kosti co máme mít na bižuli. Kolabuje ftp, myslim, že je to tim, že je tam nedostatek místa, placená doména nepřichází v úvahu, páč od vás neuvidim ani vindru, takže sem se to rozhodla vyřešit jinak, sekce "Do školy bude jiná stránky, bude se to přesměrovávat, takže získám 2x tolik místa na ftp...jenže, potřebuju se stránkama pomoct...právě že bych na někoho hodila tu sekci do školy a dál klidně mohla rozvíjet zbytkovou, podle mě, t důležitější, část stránek, takže kdo by se hlásil, tak prosim, budu ráda.

X3.11. 2XX5 # Kiri #
Začíná mě to pořádně srát! Nejen, že se s tou pojebanou poznávačkou pářu jako kretén už skoro měsíc, ale celej technickej svět se spiknul proti mě!!! Už dobrý 2 roky sem v počítači neměla vir! včera se mi jich tu objevilo 50 a vůbec nevim proč!!! To pojebaný FTP u béčáka nefunguje, tak sem tu zkurvenou poznávačku hodila (viz níže), takže kdo nečte novinky má smůlu!!! A obecně mě už toho sere mnohem, víc, ale to vás vůbec nemusí zajímat, i když mohlo by, ale....teď by následovalo 5 dlouhejch odstavců vlastně proč mě to sere, ale už z principu to sem nenapíšu!!! V sekci pics jsou už dobrý 2 tejdny fotky od Mojžíšový z oslavy, takže kdo si nevšim, nechť se koukne a pak je tu ta poznávačka:

http://efrog.biz/doskoly.php


X8.X9. 2XX5 # Kiri #
Tak Vás všechny vítám v seXtě bé :) vidíte, ještě furt se držíme, to je dobrá zpráva :) další dobrá zpráva je ta, že jsem změnila rizvrh a to, že sem časem přibydou seznam učebnic, seminárky na bižuli, zemák a děják atp...vymyslim lepší členění, snad bych sem mohla udělat s Pepchovou pomocí registrační systém, že by sem přišli všchny fotky a jiný pomůcky do škole, ale to už je moc snění :) Mno, ale to není všechno, pak je tu ještě jedna grandiózní zpráva - Zákoucká jede někam na ozdravný pobyt nebo do nemocníce nebo do lázní nebo kam, ať si jede kam chce, každopádně nás 5 týdnů!!! nebude učit! Chápete?! To je víc jak měsíc, to bude úplně skvělý třeba se i něco z tý matiky naučíme, protože hodiny matiky mně osobně teď přídou spíš jako nějaká hodně špatná groteska!! Mno nic, Viva la salón de thé.

22.Q6. 2QQ5 # Kiri #
Přibyla sekce Ze školy, jak ste si jistě všimli, kde se budou nalézat naše školní výplody, bohužel pojednání o žlutých čarách stále setrvávají u pí. prof. Kubíčkové, ale jeden opravdu velmi slušný fejeton tam objevit můžete :DD Jinak v menu ještě přibylo "tak de čas" kde se můžete zasmát nebo taky pobrečet nad tim jaký sme byli a co z nás vyrostlo...nebo spíš vyrůstá ;) Pak taky nezapomínejte sledovat kroniku, kde bývá něco novýho nezávisle na novinkách...tak třeba ten poslední vydařenej blaf ode mě, ale mno co, každej sme ňákej ;)

Q7.Q6. 2QQ5 # Kiri #
Sem to já ale šikulka, pochvalte mě! ;) Dneska sem updatla hlášky...sice jesště nejsou opsaný všechny a je potřeba založit další hláškovník, ale várka je to hojná :) Jinak dal sem uploadla picy, nějakou zvláštní náhodou tu mám fotky co nejsou minimálně půl roku starý, tak je dyžtak zčekněte...ježiš, dyť to je jedno, proč já to sem píšu? Já zapomněla že novinky nikdo nečte...jen unudění lidi a pro ty by bylo zíživnější kdybych sem přidávala třeba vtipy... :P .) :*

Q7.Q5. 2QQ5 # Kiri #
Takže, sekce "do školy" se nám rozrůstá, už tam sou zápisky z bižule (uf, štěpánko, co? :)) a pak je tam taky ta nová poznávačka...omlouvám se za kvalitu, ale není to moc dobře oscanovaný a příde mi zbytečný to nějak rozřezávat, doplňovat atp, páč stejně nevim, jak se to menuje ;)

Q2.Q5. 2QQ5 # Kiri #
Mno první Máj už máme za sebou, čarodějnice taky ... a ty teda jen tak mezi náma byly hodně zajímavý :) Co se tam tak různě dělo je veřejný tajemství, ale fakt nemám potřebu to zapisovat do kroniky...napadá mě, že by se mohla udělat ještě nějaká zaheslovaná kronika ;) To je jedno...takže, bižule je tu již celá, zaheslovávat ji fakt nebudu, nejsem svině a taky sem líná ;) K tomu mi Robíček poslal formulář, takže lidí co v "Kdo jsme" ještě nejsou je fakt minimum...Všichni, kdo chtěj změnit fotku nechť mi řeknou jakou by tam chtěli, páč já opravdu nevím, kde se sami sobě líbíte a kde ne ;) (VOJTO!) ;) Dál jsem si taky sebestředně aktualizovala svoje info, předělala pár věcí v hudbě a filmech...resp. na něco navíc sem si ještě vzpomněla :) pak sem si tam sebestředně doplnila pár hlášek, který stejně asi nikomu nedojdou, ale mně udělaj radost a nakonec chci sebestředně požádat Pepchu! aby mi tu 2. verzi formuláře poslal pls znovu :) Merci beaucoup :)

26.Q4. 2QQ5 # Kiri #
Chmmm... něco na mě leze :( a chce se mi spát, ale to je fuk... každopádně se stalo hodně převratných věcí v sekci "kdo jsme" je tam už info o Clair, nový o Woitovi, Gumovi a dokonce i Myshovi Mno a pak je tam naprostej ultra mega spešl pár Robíčkových fotek ;) Co ještě? Přibyla nová sekce "do školy" kde budou věci co potřebujem do školy :) pak se možná dokopu dopsat hlášky, ale spíš ne... konec hlášení...

22.Q4. 2QQ5 # Kiri #
Howg...v sekci Pics sem přidala photky z lyžáku... jsou značně cenzurované, ne že byste tam toho tolik vyváděli, spíš bylo hodně fotek nesmyslných, další hafo rozmazaných no a to třetí hafo ... cenzurovaných ;) A taky je jich šíleně moc a já si nejsem jistá místem na eftépku, ale to je fuk... přeji hezké podíváníčko a kdo by měl chuť na krátký povídáníčko, nechť mi ho pošle na c.kiri@seznam.cz. Jo a btw. Zejtra má svátek Vojta, ale pšššš ať je to překvapení ;)

16.Q4. 2QQ5 # Kiri #
Povídám, že sem nemocná a že se nudím....byla bych opisovala hlášky, ale hlodovník má jaksi kluk GZN (neptejte se mě jak se tam dostal), a tak než abych čekala aby se někdo v g-booku vyjádřil...stejně to tu nikdo nečte...tak sem ten design udělala novej celej...tenhle se mi ale líbí hodně, takže tu ňákou chvíli pobude....Formulář ňák nefachčí, já nevim proč, takže se budu muset zeptat Pepchy, jenže ten je teď na queenech a záleží na tom, co tam bude pít, kdy se k tomu dostane...nejspíš udělám v průběhu dne takovou malou technickou odnož, kde by byly starý designy, autoři atp...nudaaaaaaaaaaa

16.Q4. 2QQ5 # Kiri #
Tak ... určo jste si všimli nového designu, jestli ne, tak ste fakt blbí ;)) ba en, já mám ňákou vtipnou ...to víte, dycky když simuluju, tak mám vtipnou, kdyby ste se chtěli o tý moji nemoci dozvědět něco víc tak si přečtěte co se o tom napsala na svých stránkách, ale to je fuk, páč tam nikdo nechodí, nikdo si to číst nebude a jedinej důvod proč sem píšu takový nehorázny kraviny je ten, že zcela jistě ví, že novinky si taky nikdo nečte, ale zpátky k designu, všichni, kdo netvrděj že je hezkej, tak tvrděj že je to ňáká divná barva (kromě Woity, kterej popotahuje nad hlavnim obrázkem), takže...ta barva by se dala změnit...takže ten unuděnej podivín co si novinky čte, nechť do g-booku napíše jaká barva by to měla být. Jinak se stal zázrak Pepcha se zapojil udělal PHP formulář, takže ti, co ještě nemaj vyplněno, nechť si ho najdou v menu vyplněj všechny položky a daj odeslat...vono mi to příde na mejl a já to sem pak ňák hromadně dám. hmmm ještě něco...myslim že nic. Užijte si v pondělí prokopák mládeži :)

12.Q2. 2QQ5 # Kiri #
FORMULÁŘ!!!Takže lidi, mám pro vás ohromnou zprávu, všechny fotky ze všech našich kalbiček jsou na světě!! Hledejte v menu odkaz *Photky - no press* Samozřejmě, že je to pod heslíčkem ;)) takže se nemusíte bát...resp. nemusíte se bát, že to heslo dostanete, dokud mi od vás nepříde formulář, ten kdo tu má formulář může nahlédnout, ostatní ať si trhnou pařátou. O heslo můžete požádat v g-booku nebo u mě na mejlu, to heslo dám jen tomu člověku co si napíše, né všem jeho kamarádům, jestli napíšu třeba (př.) heslo Majdě a vona se o něj podělí s takovou Luckou Haškovou, tak se naštvu, heslo změnim a nedostane ho už ani Majda ani Lucka, tantokrát budu opravdu přísná, protože mě za prvý pěkně se*ete a za druhý neni ani v mym ani ve vašim zájmu aby se to dostalo k profesorům nebo k rodičům. Jinak nechť mi Mrkew pošle svůj 2.ver formulář ještě jednou na mejl, páč já ho tam nemám. Děkuji za pochopení ;)

Q1.Q2. 2QQ5 # Kiri #
FORMULÁŘ!!!No jistě, jistě, je tu další update...po 2 měsících a víte proč?! Protože mi Janička přinesla jednu zcela obyčejnou disketu s cela malým souborem ani to nemusela nazavat FORMULAR!!! Co takhle vzít si z ní příklad, jinak vám jistojistě přestane pučovat sešity ;)) :P ... btw kd nepochopil za *viz výše*, tak je update v sekce *kdo jsme*

Q7.12. 2QQ4 # Kiri #
FORMULÁŘ!!!Už mě to vááážně nebaví! TAk to uděláme prostě tak, že buď mi ten formulář pošlete a já vás přestanu otravovat, anebo to udělám tak jako dneska, vykašlu se na vás, dám vám tam jen fotky a jestli se vám nelíběj, tak mi nejdřív pošlete formulář a teprv pak ho změnim :P To je autorita, co? :) Za chvilu budu jak Kubíčková při písmekách :) Hele vážně dělejte ať můžu dávat photky :) Týká se to Gumy, Jany, Lucky Haškový, Borize, Kalicha, Karláka, Robíčka, Mysheho a Clair, takže?!

26.11. 2QQ4 # Kiri #
FORMULÁŘ!!!H...H....H....Hlášk...y!

29.1Q. 2QQ4 # Kiri #
FORMULÁŘ!!! Ha! Dneska otevřu poštu a koukám :) Mno, zkráceně řečeno, sem změnila Kiki fotku, páč jí tamta údajně náramně vadila, tak mi poslala 3 na výběr a ta co tam teď je je úplně dokonalá! Strašně vtipná a roztomilá, no prostě sem neměla to srdce ji sem nedát ;) A další nečekanější novinka- Ifuška mi poslala formuláč, takže je v sekci In memoriam první člen. btw, kdo má fotky Evy Trněný nebo Kačaby nechť se u mě hlásí :) Hvala

28.1Q. 2QQ4 # Kiri #
FORMULÁŘ!!! Mno, to co sem včera slibovala, to tady neska máte, možná, jestli nezvítězí hla, tak udělám pár hlášek ale jinak je hlavní update v kdo jsme...sem dokonce líná z toho dělat odkazy, stejně si to novinky nikdo nečete

27.1Q. 2QQ4 # Kiri #
FORMULÁŘ!!! Vhua... teď sem se docela dost prala s plánem školy na rok 04/05, takže to sami jistě oceníte v sekci Akce & Prázdniny, celý je to postaveno na tabulátorech a tegu "pre" kdo zná, ten mé trápení pochopí. Tímto se omlouvám Všem Majdám a Katkám M., ale už nějak nemám náladu v 1 v noci dodělávat ty formuláře, zítra je pernej den, tak se uvidí v jakym stavu dorazim domu, ale do konce týdne to tam bude sto pósto :) Jo a taky prosim lidi, kterym se nelíběj fotky, který maj v sekci "kdo jsme" nechť mi pošlou nějakou svoji lepčí, to se ovšem netýká Vojty ;))) Děkuji za pozornost; konec hlášení :)

19.1Q. 2QQ4 # Kiri #
FORMULÁŘ!!! Jak říkám, vy mi normálně svévolně děláte radost :) 2 formuláře - héla a kiki a to normálně dobrovolně bez podplacování sušenkama (že Lukáši???!!! :) a Kačka m. mi ještě slibovala že ho dodělává... jen s těma fotkama se musí něco dělat, páč já je tu sice jako mám, ale ne zrovna takový dost zajímavý hezký, nerozmazaný...mno znáte to, takže kdybyste měli ňákou fakt dobrou svoji fotku tak se pochlubte a já rozhodnu jestli nemám lepší ;)

16.1Q. 2QQ4 # Kiri #
FORMULÁŘ!!! Tak neska sem updatla picy a snad sem tam hodila univerzální kódování...asi se začne výst novej hláškovník, takže se zkuste rozpomenout na co nejvíc hlášek :)

14.1Q. 2QQ4 # Kiri #
FORMULÁŘ!!! JSenzua...když se zlobim, tak to celkem - ťuk, ťuk - funguje :) Přidala sem Filla a LUkáše do "Kdo jsme"

12.1Q. 2QQ4 # Kiri #
FORMULÁŘ!!! Jinak sem do sekce "Kdo jsme" dala Anetu.

Q8.1Q. 2QQ4 # Kiri #
Ale notak notak...vy mě zlobíte! Copak takhle se chová? Vy na mě z vysoka kašlete...povídám vám pošlete mi těn debilní FORMULÁŘ už kruci písek, hyml hergot!!! Pak se to rozjede vám povídám, dám sem tuny fotek...ani si neumíte předtavit kolik jich tady mám, bude tu kronika by Clára (mimochodem Klér - pošli mi FORMULÁŘ!!!) nad kterou se budete jisto jistě smát a jestli ne obsahu, tak Kláře ;) a vy mi takhle "serete na hlavu" ... to mi připomíná ty hory hlášek...lidi sakra pošlete mi FORMULÁŘ!!! Jinak sem do sekce "Kdo jsme" dala Johanku.

28.Q9. 2QQ4 # Kiri #
Vřele přeju všechno nejlepší všem Vaškům, přidala sem Mrkew do "Kdo jsme" a vyplňujte FORMULÁŘE ;)

26.Q9. 2QQ4 # Kiri #
Ti bystřejší z vás si šimli, že se rozšířilo menu o Hlášky a Pics, pak jsem vyměnila picy měsíce a týdne a nakonec jsem přidala Lucku Procházkovou do "nás". Ale vy mi vůbec nevyplňujete FORMULÁŘE a nečtete novinky, to se dělá???

Q8.Q9. 2QQ4 # Kiri #
Mno tak přibývaj další charakteristiky a pro spestření (a hlavně pro Ivu) sem přidala ROZVRH s dosti svéráznym designem, ale šlověk si nevybírá ;) Jestli tam mám chyby nebo blbosti, tak mi to napište do g-booku, páč já mám rozvrh napsanej podle sebe (TV, Fj, In atp...). Jinak Vyhlašuju soutěž. Kdo napíše nejvíc nebo nejzajímavější či nejvtipnější charakteristiku nějakýho člověka (lidí) ze třídy, tak ode mě dostane cenu, jaká cena to bude, to se nechte překvapit, ale BUDE ;) Ale prosim vás žádný romány, stačí v 1, 2 větách, nejlépe někoho vystihnout hláškou atd... však vy víte :) Všechno mi posílejte na mejl ... mejl. Hvala :)

Q6.Q9. 2QQ4 # Kiri #
Krásně se nám to rozjíždí v sekci Kdo jsme už je dost lidí, když to porovnám s naší třídní aktivitou, jinak jsem aktualizovala "picy" a až se dodělá "Kdo jsme", tak vám sem dám fotogalerii, jenže nejdřív mi musíte zaplnit ty chyrakteristiky ;P ;)))

31.Q8. 2QQ4 # Kiri #
Začínám zaplňovat sekci "Kdo jsme?", jsem tam zatim jenom já, ale věřim, že vy nezůstanete pozadu, řiďtě se mym příkladem, jestli máte ňákou dobrou fotku, tak mi ji pošlete na mejl c.kiri@seznam.cz jinak formulář a pokyny si stáhněte TADY

Q9.Q7. 2QQ4 # Kiri #
Hmmm sem to už z nudy spustila...obsah budu dolovat na svých spolustudentech :)

Q7.Q7. 2QQ4 # Kiri #
Dneska sem doplnila obsah...respektive sem napsala něco o třídních, stáhla g- book od bluepoardu a ostatní sekce sem zaplnila chabými výmluvami o tom, proč tam nic není :)

Q5.Q7. 2QQ4 # Kiri #
Tak dneska sem jakž takž dodělala design, pak CSS a includy, doufám, že to nebude zbytečně zlobit

Q4.Q7. 2QQ4 # Kiri #
Udělala sem obrázek a nějak sklobila základy designu...